








626 ₴
Показать оптовые ценыБутылка для распыления масла и уксуса диспенсер 550 мл Oil Sprayer Bottle
Представляємо вашій увазі унікальний розпилювач дозатор для олії, який стане незамінним помічником на вашій кухні.
Зручний і стильний аксесуар призначений для точного і рівномірного розпилення, що дає змогу контролювати кількість використовуваного продукту й уникнути зайвого жиру.
Характеристики:
Тип: диспенсер для олії
Матеріал: боросилікатне скло, харчовий пластик
Розмір: 21х11 см
Об'єм: 550 мл
Призначення: для олії, оцту
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Бутылка |
| Применение | Для жидких продуктов |
| Материал | Стекло |
| Форма | Цилиндрическая |
| Цвет | Зелёный |
| Объем | 550 л |
| Диаметр | 85 мм |
| Длина | 85 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Высота | 210 мм |
| Страна производитель | Китай |
| Дополнительные характеристики | |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Использование в микроволновке | Нет |
| Хранение в холодильнике | Да |
| Хранение в морозильной камере | Нет |