









3 220 ₴
Сушка для посуду двоярусна GA Династія 17309
Виготовлена з високоякісної неіржавіючої сталі 18/8.
Конструкція оснащена зручними відділеннями для тарілок, має місткий висувний піддон для збору води.
Гумові насадки на ніжки надійно закріплюють сушіння на поверхні столу і перешкоджають ковзанню.
Упакована в коробку з ручкою.
Розміри: 58*26*40 см
В комплекті: інструкція, пара рукавичок, пара ключів

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 400 мм |
| Довжина | 580 мм |
| Кількість рівнів сушіння | Два |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал піддону | Нержавіюча сталь |
| Наявність піддону | Так |
| Тип сушіння | Настільна |
| Колір | Світло-сірий |
| Ширина | 260 мм |