








391 ₴
Переходьте на наш сайт Сам Собі Шеф больше нужных товаров!
Зручна і практична форма для випікання виготовлена з перфорованої нержавіючої сталі і покритий якісним антипригарним покриттям, що б випічка не прилипала до форми.
Отвори в формі допомагають рівномірно пропектися виробу.
Діаметр форми по верху: 30 см Діаметр форми по низу: 29 см
Діаметр знімного дна: 27.5 см
Висота бортика: 3 см
Матеріал: вуглецева сталь з антипригарним покриттям
Не підходить для миття в посудомийній машині.
Рекомендовано ручне миття з використанням м'яких миючих засобів
Також ви можете переглянути інші наші товари ТУТ!
| Основні | |
|---|---|
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Висота стінок | 30 мм |
| Діаметр | 300 мм |
| Конструкція форми | Розбірна |
| Матеріал | Вуглецева сталь |
| Призначення форми | Для піци, Для пирога |
| Стан | Новий |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Тип форми | Кругла |
| Товщина матеріалу | 0.6 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Максимальна температура | 260 град. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Темно сірий |