


127 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Кондитерське кільце 70*40 мм з нержавіючої сталі
Характеристики:
Матеріал: Нержавіюча сталь
Розміри: 70*40 мм
Товщина стінки: 1 мм
Вага:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Вирубка |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Діаметр | 70 мм |
| Висота | 40 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Колір | Сріблястий |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Кругла |