









599 ₴
Показати оптові ціниРешітка гриль для стейків з нержавійки 34*28 см CHURRASCO&STEEL

Це кругла решітка для гриля (мангалу), призначена спеціально для смаження стейків, котлет для бургерів або риби.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Призначення решітки | Для м'яса, Для овочів, Для риби, Універсальна, Для сосисок, ковбасок, Для піци |
| Форма | Овальна |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ручки | Сталь |
| Довжина робочої поверхні | 340 мм |
| Ширина робочої поверхні | 280 мм |
| Довжина ручки | 33 мм |
| Вага | 740 г |
| Стан | Новий |