







2 990 ₴
Професійна висока каструля 25 л нержавіюча сталь
Характеристики:
Матеріал: Нержавіюча сталь
Об'єм: 25 л
Ширина з ручками: 43 см
Висота без кришки: 31.5 см
Висота з кришкою: 35 см
Верхній діаметр: 34.5 см
Діаметр дна: 32 см
Вага з кришкою: 4.35 кг
Вага без кришки: 3.6 кг
Ручки: кльопані
Підходить для ВСіХ типів плит, включаючи іНДУКЦіЙНУ

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edenberg |
| Тип | Каструля |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Діаметр каструлі | 34 см |
| Висота каструлі без кришки | 31.5 см |
| Висота каструлі з кришкою | 35 см |
| Тип дна | Багатошарове |
| Зовнішнє покриття | без покриття |
| Внутрішнє покриття | без покриття |
| Кришка | нержавіюча сталь |
| Ручка | Нержавіюча сталь |
| Мірна шкала | Так |
| Колір | Сріблястий |
| Тип плити | Склокерамічна, Індукційна, Газова, Електрична |
| Кількість предметів в наборі | 2 |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Об`єм | 25 л |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 4.35 кг |
| Діаметр під кришку | 34 см |
| Потовщене дно | Так |
| Спосіб кріплення ручок | Клепочное з'єднання |
| Кришка з отвором для виходу пари | Ні |
| Використання в духовці | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Подарункова упаковка | Так |