


129 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Алюмінієва форма для ліплення варників
Переходьте на наш сайт Самö Шеф більше потрібних товарів!
Любите хатні вареники, але не любите довго з ними повеселитися? Тоді ця прес-форма для ліплення допоможе вам із мінімальними витратами часу приготувати найсмачніші вареники.
Використовуючи алюмінієву форму для варників, ви зможете приготувати 7 вареників однакової форми за один раз. Для цього вам потрібно розкачати аркуш тіста, накрити ним варену, у кожну клітинку кладете начинку, накриваєте другим листом смачного розкатаного тіста, і насамкінець розкачати качалкою.
Матеріал: Високоякісний алюмінієвий сплав
БЕЗ упаковки!
| Форма варення | Кругла |
| Кількість комірок | 7 штук |
| Діаметр комірки | 6.5 см |
| Діаметр форми для вареників | 24.5 см |
| Висота форми | 2 см |
| Вага форми | 0.2 кг |
| Кількість ніжок | 6 |
Можна мити в посудомийній машині
Також ви можете подивитися інші наші товари ЗДЕСЬ!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Анодований алюміній |
| Тип | Вареники |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 200 |
| Глибина | 24 мм |
| Ширина | 24 мм |